veluwe winter hike
AFtrap 2021
We trappen het jaar 2021 af met een gave wandeling over de Veluwe! We lopen 15 of 20 kilometer en lunchen bij een gave plek in het bos. Onderweg worden we getrakteerd op prachtige vergezichten en Veluwse producten. Ga je mee? Weer een heerlijke buitendag om naar uit te kijken!
Deze hike organiseren we samen met Antonette van Avontuurlijke Vrouwen.
Datum | Beschikbaarheid | Zondag 14 februari | 20 plaatsen |
---|
programma
- Start tussen 10:00 en 11:00 uur in subgroepjes, alleen aansluiten kan dus ook!
- Wandeling van ongeveer 15 of 20 kilometer
- Lunchstop op een knusse plek in het bos
- Lokale producten onderweg, het enige wat je mee hoeft te nemen is fijne schoenen, warme kleding en voldoende water
- Uiteraard organiseren we deze dag C-proof en binnen alle geldende regels
- Als het op 16 januari nog niet mogelijk is, verschuiven we gewoon de datum!
- Je hoeft pas te betalen als we zeker weten dat de hike door kan gaan.
Prijs: € 49,--
Inclusief:
- Unieke route over de mooiste paden en met uitleg highlights
- Toegang tot Komoot met een regiopakket twv 8,99 (deze is onbeperkt geldig)
- Outdoorpicknick
- Lokale Veluwse producten onderweg
- Een afdracht aan natuurmonumenten voor onderhoud van het Nationale Park
- Voor de liefhebbers, tips&tricks van een wandelexpert
- Er even helemaal tussenuit!
Antonette Spaan
Professioneel Avonturier
Antonette; wandelaar, schrijver en wereldreiziger. Vanuit haar tiny house runt zij We12travel.nl, Outdoorsbloggers.nl én De Podcast voor Avontuurlijke Vrouwen. Alles met een focus op outdoor, hiking, micro avontuur en reizen in de natuur. Antonette heeft de Veluwe in haar achtertuin dus kent dit prachtige gebied op haar duimpje en neemt ons mee naar de mooiste plekken!
Janine Vermeulen
Vrijheidsmiljonair
Janine: outdoorlover én eigenaar van Dutch Outdoors. Zij creëert sportieve breaks in de buitenlucht, women-only. Samen op avontuur, op de fiets, te voet of op de ski's is, daar wordt iedereen toch blij van!? Na jarenlang op Papendal te hebben vertoefd, is de Veluwe ook voor Janine bekend terrein. Met daarbij leukste koffie- en lunchspots we hebben weer een toffe break voor jullie in petto!